TEKNEDE GRUP

|Ben ve eşim Özlem 6 yıldır evliyiz, Seks hayatımız oldukça hareketli. Her vakit fantezilerimizi gerçekleştirmeye çalışırız. Biz Antalya da oturuyoruz. Karım Özlem sarışın balık etinde ve oldukça seksi bir kadındır. Benim pazarlama şirketim var. Kaan isminde birde ortağım var. Kaan da benim gibi evli ve 30 yaşında. Kaan la ilkokuldan beri birlikte büyüdük. Onunla birlikte az çapkınlık yapmadık. Kaan Esra adında oldukça güzel ve seksi bir bayanla evli. Birlikte sık sık buluşur ailecek görüşürüz. Malum tekrar Antalya da yaz sezonu başlamış ve biz Kaan la çok sıkı bir çalışmanın içinde bulmuştuk kendimizi.

Bir gün ofisteyken Kaan bana dönüp gel bu hafta sonu karılarımızı alıp bizim kemerdeki yazlığımız gidelim.Hem dinlenir hem de stres atarız dedi. Ben de ona şayet hasret de kabul ederse gelebileceğimizi söyledim. Akşam evde Özleme Kaan ın teklifini söyleyince çok sevindi ve tatile ihtiyacı olduğunu söyledi ve gidebileceğimizi söylememi istedi. Ertesi gün Kaan geleceğimizi söyledim ve cuma gün akşam yazlığa gittik. Odamıza yerleşip dinlendikten sonra akşam yemeği için giyinip aşağı salona indik. Esra tekrar üzerine çok seksi bir mini giymiş göğüsleri adeta dışarıda gösteren bir body giymişti üzerine. Onu ilk kere bu kadar seksi görmüştüm. Karım hasret de ondan aşağı kalmamış dar ,kalçalarını meydana çıkaran bir mini giymiş ve altına sütyen giymediği göğüs uçlarından belli oluyordu. Birlikte bir restorana gidip aş yedik ve biraz içkiden sonra bir bara gidip orada devam ettik. bir hayli sarhoş olmuştuk.

Sonra eve geldik ve odalarımıza çekildik. Yaklaşık 10 15 dakika sonra inleme sesleri gelmeye başladı Ben ve karım Özlem evvel şaşırdık ama sonra tahrik olduk ve kaan ve esra nın sikişmelerini dinlemeye başladık.İnilitiler giderek arttı ve sonra bitti.Anlaşılan Kaan boşalmıştı.Bu arada bende abes durmadım özlemi öpmeye başladım ve sikimi ağzına verdim.Özlemde çok tahrik olmuş olacak yarağımı aka bir iştahla yaladı ve üzerine oturup kalkmaya başladı.Sonra karımın bacaklarını omzuma alıp onu hızlı bir şekilde sikmeye başladım.Ve tüm spermlerimi içine boşalttım.Özlem le birlikte feryat çığlığa kalmıştık. Çok geçmeden uyuduk ve sabah 10 gibi uyandık. Derhal karımla duşa girdik. Kahvaltıya indiğimizde Kaan nı göremedik. Esra Kaan ın marinaya gittiğini yatına bakıp geleceğini söyledi. Esra minik bir şort giymişti ve içinde de sütyen yoktu. Dün geceki inlemeleri aklıma geldi ve yarağım taş gibi oldu. Az sonra Kaan geldi ve hadi gidiyoruz dedi bize. Bizde nereye diye sorunca yatı hazırladım denize açılıp sakin bir koyda denize gireriz dedi. Biz derhal hazırlanıp yata gittik. Sakin bir koya geldik ve demir attık. Koyda bizden diğer kimse yoktu. Biz Kaan la derhal denize atladık. Özlem ve esra yatta kaldılar. Biraz sonra Özlem de yanımız geldi. Özlem tanga giymişti ve mükemmel göt yanakları ortadaydı. Yata bakdığım vakit esra ortalar da yoktu. Herhalde içride üzerini değişiyordu.

Az sonra ben de yata çıktım. Özlem ve kaan suda kaldılar.Yatta içeri girdiğim vakit esra üzerinde bir şet yoktu. Beni görmedi. Arkası ban dönüktü. Tanga bikinilere bakıyordu.Götü muhteşem gözüküyordu. Beyaz tangayı giyince daha bir diğer olmuştu. Göğüsleri taş gibiydi. Benimki tekrar kazık gibi olmuştu. Ben derhal suya döndüm. Özlem ile Kaan şakalaşıyorlardı. Esra da arkamdan suya geldi. Kıyıya doğru yüzdük. Ve kıyıda Kaan hadi deve güreşi oynayalım dedi. Derhal karısı esra yı omzuna aldı. Bende Özlemi aldım ve biraz oynadıktan sonra hep biz galip gelince esra böyle olmuyor,gel hasret yer değişelim dedi ve esra benim omzuma bindi. Amı ateş gibi sıcaktı. Bir süre sonra yorulduk ve kıyıya çıkıp kumların üzerine uzandık. İki adet tangalı bayan beni azdırmıştı. Kaan da benden farksız değildi. Özlem ve esra durumun farkındaydı. Sonra ben yata gidiyorum dedim. Bu arada hasret ve esra çalılara tuvalete gittiler. Esra geldi ama hasret yoktu. Ben derhal yüzmeye başladım. Esra da geldi arkamdan. Kaan Özlemi bekliyordu. Ben yata cıktım. Esra da geldi. İçeri girdim ve yaş mayomu çıkarttım.

Bir anda bir elin yarağımı okşadığını gördüm. Bu Esraydı. Derhal dudaklarına yapıştım ve öpmeye başladım. Esra yarağımı ağzına aldı ve emmeye başladı. İnanılmaz bir şekilde yalıyordu.Ben ona her an gelebilirler dedimsede o abes ver daha gelmezler dedi. Pencereden dışarı baktım.Gelen giden yoktu. Ben ağzını sikmeye devam ettim ve ağzına attırdım hepsini. Çok rahatlamıştık.Ben hadi gel sahile gidelim şunlara bakalım dedim.Sahile gittik tekrar. Çalıların arkasına baktık. İleriden şak şak sesler geliyordu. Birde ne görelim, Kaan karımı domaltmış sikiyordu. Ben hem kızmıştım hem de bu görüntüden haz duymaya başlamıştım. Hiç bir şey ham gibi yata döndük.

Biraz sonra birlikte geldiler. Onlar da hiç bir şey ham gibi devinim ediyorlardı. Aksam için hanımlar aş hazırlarken biz Kaanla tavla oynayıp içmeye başladık. Kafalar çakır keyif olunca yemeğe oturduk. Yemekte karılarımızda içmeye başladı. Karılarımız hala tangalı halde oturuyorlardı. Ben tekrar çok azmıştım. Sete bir müzik koyup dans etmeye başladım karımla.Slow müzikte adeta birbirimize kenetlenmiştik. Kaan ile Esra da dansa kalktılar.B en daha çok dayanamayıp Özlemin boyunlarını öpmeye başladım. Bir yandan da kalçalarını sıkmaya başladım. Biraz sonra öpüşmeye başlamıştık. Onu kucağıma alıp sandalyeye oturduk. Göğüslerini ortaya çıkarıp öpmeye başladım.Özlem kendinden geçmişti. Elimi tangasından içeri sokup amını okşamaya başladım. Kaan ve Esra da karşımıza oturmuş birbirlerini okşayıp bize bakıyorlardı. Sonra ben yarağımı çıkarıp karımın ağzına verdim. Müthiş yalıyordu. Karım ve ben çırılçıplak kalmıştık. Esra ve Kaan da çıplak kalmışlardı. Esrada Kaanın yaragını ağzına almış yalıyordu. Kaanın siki yaklaşık 18 cm di. Benimkide 19 cm di. Bir süre sonra ben kaana hadi eşleri değişelim dedim.

Esra derhal yanımıza geldi. Özlemle esra ikisi ani benim yarağı yalıyorlardı. Özlem başını yalarken esra taşaklarımı yalamaya başladı. Bir süre sonra Kaan bende aynısından isterim deyince hasret ve esra birlikte gidip kaanın kini yalamaya başladı. Ben onları izleyerek sikimi sıvazlamaya başladım.Sonra Kaan karısını kucağına alıp sikmeye başladı. Bende karımı aynı şekilde sikmeye başladım. Müthiş zevkliydi. Biraz sonra hasret kalktı ve kaanın kucağındaki esra yı çekip kendi oturdu kaanın kucağına.Bende esra yı kucağıma aldım ve sikmeye başladım.Artık ben kaanın karısını oda benim karımı karşılıklı olarak sikiyorduk. Az sonra karıları domaltıp sikmeye başladık. Özlem gelip kucağıma oturdu. Kaan da arkasına geçip götüne sokmaya başladı. Karım aynı anda iki erkeği ilk kez alıyordu. Oldukça zorlandı ama biraz sonra beğeni çığlıkları atarak boşalmaya başladı. Ben ve kaan hala dimdiktik. Birlikte bu sefer esrayı sikmeye başladık. Kaan amından ben götünden bir güzel siktik. Sonra ben esranın ,kaanda özlemin ağzına döllerimizi attırdık. Karılarımız hepsini yuttu döllerin. Ertesi günde devam ettik bu seks oyunlarına ve hala devam ediyoruz.Yazları yatta ,kışında evlerimizde bu eğlencemizi sürdürüyoruz. Diğer diğer maceralarımızı bir dahaki sefer anlatacağım.Seks dolu günler dilerim…………..

[email protected]