Kızım Damadım Ve Ben

Merhaba ben Emine 41 yaşında 5 yıllık dul 167 boyunda 84 kilo kumral ela gözlü balık tenli kapalı giyimli 1 bayanım. 17 yaşındaki kızımla birlikte yaşıyoruz. Eşim yurtdışında çalışırken 1 iş kazası geçirip vefat etti. Eşim vefat ettikten sonra kendimi tamamen kızıma adadım onun için evlenmedim. Bundan 6 ay önceydi komşunun sebzesini çapalamak için sabah erkenden bahçeye gittim. Fakat yağmur yağdığı için derhal art geldim. Evimiz bahçe içindeydi Tam pencerenin önünden geçerken içerden sesler duydum pencereden içeri baktığımda şok olmuştum. Kızım 29 yaşındaki ablamın oğlu yeğenimin kucağındaydı ve dudak dudağa öpüşüyor ve konuşuyorlardı.

-Abi fazla güzel öpüşüyorsun

-Sana daha aka zevkler tattırırdım da kendini evleneceğin erkeğe saklamalısın

-Tamam abi de en azından soyunalım

-Hayır sadece öpüşmek ileri gitmek asla yok

-Tamam abi

Beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Öp öz yeğenim öz kızımı kucağına almış dudaklarını emiyor bluzunun üzerinden memelerini okşuyordu. Bende 5 yıldır erkeksiz olduğum için heyecanlanmıştım. O evi başlarına yıkmam gerekirken pencereden onlara bakarak kendimi okşamaya başlamıştım sonra aklım başıma geldi yeni geliyormuş gibi bağırarak içeri girdim onlarda derhal toparlanmışlardı. Sabah daha saat 8 di. Kahvaltı yaptınızmı dedim yapmadık dediler. Kızıma derhal kahvaltı hazırlamasını söyledim. O mutfağa girince Yeğenimle konuşmaya başladım. Yeğenim seni fazla severdim saol bize fazla muavin oldun sen aklı başında 29 yaşında 1 delikanlısın yakışıklısın sana kız yokmuda kızımla oynaşıyorsunuz

-Şey teyze

-Bırak utanmayı az evvel pencereden izledim sizi

-Teyze özür dilerim ant ederim bir daha yapmayacağım.dedi

Bu arada kızım kahvaltıyı hazırlamıştı masaya oturduk kahvaltı yaparken konuyu açtım. Siz utanmıyormusunuz kızım

– Ne diyon anne

– Sus terbiyesizler az evvel sizi pencereden izledim kızım

– Ne izledin mi

– Evet kızım

– Ne olur affet ebeveyn

– Evet sizi affedecem ama bir şartla yeğenim

– Evet şartın neymiş teyze

– Evleneceksiniz kızım

– Evlenecekmiyiz

– Evet hemde yıldırım nikahıyla..

– Sen nasıl müsait görürsen anne

– Zaten Osmanında bizden diğer kimsesi yok.Yalnız bir şartım daha var.

– Evet ebeveyn neymiş

– Gerdek gecenizde bende yanınızda olacam

– Ne nasıl olur anne

– Sus ve dinle Osmanla sen evleneceksin ama Osman ikimize kocalık yapacak

-Tamam ebeveyn sen nasıl istersen

– Osman sen kabul ediyonmu

– Siz bilirsiniz.

Aradan 1 hafta geçmişti kızımla yeğenim Osmanı yıldırım nikahıyla evermiştim.Sade kimsenin olmadığı bir nikah olmuştu.Osman yatsıdan sonra yatsıdan sonra Osman geldi.Osmanı doğruca kızımın olduğu odaya götürdüm. Kızım gelinlikle oturuyordu. Bizde oturduk Bakın çocuklar hep birlikte yaşayacağız dedim. kendi elimle kızımı soydum Osman kızımın bütün vucutunu yalayıp emdikten sonra kızımın başını tuttum osmanda sikini kızımın amına soktu. Kızım feryat çığlığa bağırırken ben kızımın memelerini okşuyor emiyor yalıyorken osmanda kızımı amından sikiyordu. O gece sabaha kadar 2 sefer kızımı 3 seferde eni sikti. Bu olayın üzerinden 6 ay geçti şuan 3 müzde aynı evde yaşıyoruz kocamız yani yeğenimin akşam işten gelmesini 4 gözle bekliyoruz. Canı kızımı isterse kızımı beni isterse beni çağırıp sikiyor. Ben kızımın kızımda benim başımı tutuyor muhteşem bir üçlü oluşturduk.