Gülşah 3

Hafta sonu gelmiş. Beklediğim ve bütün bir hafta hayalini kuruduğum Güldeni ve amını görecektim. Ama hiç hesaba katmadığım bir şey vardı ve gülşahta yanında idi. Onu nasıl ekecektim ve ortam nasıl ayarlanacaktı. Anlaşılan bütün planı harp yapacaktı ki kızların olmadığı bir ortamda bana hazırmısın güldeni görmeye dedi.

– Evet yaaa bütün hafta bunun hayalini kurdum. Nasıl olacak peki bu.

– Sabırsızlanma ben ayarlayacağım her şeyi.

– Peki o vakit sana bir şey söyleyeceğim dedim.

– Nedir o ?

– Sen bizi izlerken gülşahın her yerini görüp 31 çektin. Bende güldenin her yerini görerek 31 çekmek istiyorum dedim.

– Keyfine bak dedi.

Hep birlikte ayvalığa bacanakların yazlığına doğru yola çıkmıştık. Yazlığa vardığımızda kızlar üzerini değiştirip derhal denize koşmuştuk. Gülşah nedense yine mayo giymişti. Ama mayo kenarlarından amını yeni tıraş ettiği belli oluyordu. Gülden ise giydiği bikiniden göğüsleri ve amının kılları nerede ise taşacaktı. Derhal kendimizi denizin soğuk sularına bırakıp, bir nebzede olsa hararetimizi kesmiştik. Uzunca bir süre denizde kalıp yüzerek deve güreşi yaparak eğlendik. Gülden ve harp kumsala çıktığında biz gülşahla hala denizin içinde idik. Biraz daha yüzerek kıyıdan oldukça açılmıştık ama deniz seviyesi hala yüksek değildi. En azından benim ayaklarım yere değiyordu. Gülşahı kendime doğru çekerek denizde kucaklamamla minik bir öpücük kondurmam bir oldu. Gülşahta karşılık vererek öpüşmeye başladık. Denizin o soğuk suları vücudumuzda sanki ılınıyor ve sikimi yavaş yavaş kalkmaya başlıyordu. Gülşahla bir yandan öpüşürken kısa kısa bir yandan da elimi gülşahım amının üzerinde gezdiriyorum. Yine gözleri kapamış yapmış olduğum işten beğeni almıştı. Birden içimdeki şorttan sikimi dışarı çıkarıp, gülşahım mayosunun kenarından amına değdirince Gülşah irkildi.

– Ne yapıyorsun burada olmaz görürler. dedi

– Ne görecekler güzelim baksana ortalık sakin. Hem fazla azdım amının sıcaklığına ihtiyacım var.

Gülümseyerek bir öpücük kondurdu yanağıma.

– Peki seninim o vakit denizin içinde sik beni dedi.

Denizin içinde derhal sikimi amına dayayarak yavaş yavaş içine girmeye çalışıyor, bir yandan da etraftaki insanlara çaktırmadan sanki suyun içinde oyun oynuyormuşçasına gülşahı sikmeye başlamıştım. Denizin soğuk suları gülşahın amını daha da daraltmış kendinden geçmesini sağlamıştı ve o denizin soğukluğu benimde gelme süremi uzatmıştı.Uzun bir uğraştan ve gülşahın amının sıcaklığından sikimden akan döller denizin dalgalarında kayboldu.Hemen bizde denizden çıkıp bizimkilerin yanına gittik. Gülşah fazla yorulduğunu ve güneşin kendisini çarptığını söyleyerek eve gidip duş alacağını belirtti. Bende gülşahla birlikte kalkınca savaşta

– Biz güldenle şöyle biraz şu tarihi kayalara doğru gezip geleceğiz. Siz rahatınıza bakın dedi.

Tamam diyerek oradan ayrıldık ama aklım onlarda idi. Çünkü biz giderken harp gözlerimin içine bakıyordu arkamızdan gel der gibi.Eve vardığımızda Gülşah derhal kendini yatağa attı ve güneşin kendisini çarptığını ve biraz uyumak istediğini söylediğinde tam fırsatı idi.

– Tamam canım sen uyu biraz. Bende kafeteryaya gidip soğuk bir şeyler içeyim.

– Tamam hayatım keyfine bak. Zira beni fazla yordun yine diyip gözlerini yumdu.

Hemen koşar adımlarla evden çıkarken uzakta ilerleyen Gülden ve savaşı ayrım ettim. Liseli aşıklar gibi kayalılara doğru gidiyorlardı. Derhal beni ayrım edemeyecekleri bir mesafeden onları takip etmeye başladım. Az sonra gözden kaybolduklarında adımları hızlandırıp, onlara yetişmeye çalıştım. 2-3 dakika sonra bir mağara ağzına geldiğimde derhal taşın arkasında yerimi aldım çünkü içerde harp ve gülden öpüşüyorlardı. Harp güldenin bikinisinin üzerini çıkarmıştı. Memelerinin bütün güzelliğini görüyordum. Gülden kafasını geriye doğru attığından beni ayrım etmiyordu. Memeleri gülşahınkinden büyüktü ve Harp onları kütür kütür emiyordu. Hafiften yerinden doğrularak güldenin bikinisinin altını çıkardığında nerde ise amının kıllarından amı görünmeyecek derecede çoktu. Harp derhal yerini almış başını güldenin amına yaklaştırarak kıllar arasındaki vajinasını arıyordu. Gülden o kadar beğeni alıyorduki çığlıkları mağara içinde yankılanıyordu. Demekki bu feryat atma işi ailede irsi bişeydi. Çünkü gülşahta ben amını yaladığımda inanılmaz çığlılar atıyordu. Harp güldene sikini sokarken bende sikimi özgürlüğüne kavuşturup, başını okşamaya başlamıştım. Harp güldene seni götünden sikmek istiyorum dediğinde fazla heyecanlanmıştım çünkü bu güne kadar hiç göt sikmemiştim.

– Hayır olmaz biliyorsun ruhsat vermem.

– Neden hayatım yaa hala götün bakire evlendiğimizden bu yana ruhsat vermedin.

– Olmaz belki ilerde. dedi gülden

Savaşta bunu üzerine hışımla yine amına sikini sokunca derin bir ohhhh çekişinden sonra ikiside hızlanmıştı. Bu arada bende abes durmayıp güldenin vücudunu ve amını düş ederek 31 e başlamış elim epeyce hızlanmıştı.

– Geliyorum hayatım ağzını aç dediğinde bütün spermlerini gülşahın ağzına boşalttı.

Bende kayaların üzerine döllerimi boşaltıp, güldenin beni ayrım etmemesi için koşar adımlarla oradan ,uzaklaştım.devamı var