Gelin Ve Komşusuyla

Bundan 3 yıl önceydi memlekete gittim akrabalarım beni fazla sever. Özellikle halam. Halamın aka oğlu kamyon şoförüdür. Eşi gerçekten güzel bir vücuda sahip ama surat güzelliğinden mahrum biridir ve ben ona asla cinsellik düşünerek bakmamışımdır. O gece onlarda kalmaya karar verdim ama havadis, bilgi, salık vermedim gideceğimi. Gittiğimde hala oğlu evde yoktu sadece gelin ve çocuklar vardı. Beni görünce sevindiler. Sohbet edip özlem gideriyorduk sonra çocukların yatma vakti geldi ve odalarına gittiler. Biz gelinle sohbete devem ettik ben eşimden ayrılalı daha 3 ay kadar olmuştu. Konu döndü dolaştı benim yalnızlığıma geldi. Ben de hayatımdan memnunum çapkınlık yapabiliyorum artık rahatlıkla dedim. Aklımda fena bişey yoktu. Hem gelinle fazla açıkça konuşabiliyorduk. O sırada bekle dedi sana bir sürprizim var. Bende tamam dedim. Karşı komşuya gitti ne olduğunu anlamaya çalışıyordum ki komşusunu kızıyla geldi. Bana göz kırptı az da olsa anlamıştım. Bana komşusunun kızını siktirecekti belli. Aslında kadın diyelim o da erken evlenip ayrılmış yaşı daha 22 imiş. Konuşmalar devam ederken bizim gelin bişeyler içelim dedi ne içersiniz diye sorduğunda ben latife ile jülide viski dedim. Ooo dedi sende abarttın ama rakı var istersen diyince harika dedim. Bizde bira içeriz dediler. Dakikalar akıp gidiyordu.

Sonra bir ara gelinle göz göze geldik bana işaret etti kalktım diğeri odaya geçtik ve bana bu kadın azmış durumda erkeksiz kalmış tuhaf onu sana getirdim bu gece bende kalacak ruhsat aldım dedi. Hem giz olarak kalsın benimde sevgilim oluyor aynı zamanda dedi. Çok şaşırmıştım bizim gelin lezzoymuş. Gülüştük tamam dedim. Hafifi çekırkeyf olunca gelin ya ben bunaldım biraz rahat şeyler giyeceği dedi ve gitti bu arada ben Ayşe ile kafa başa kaldım. Yerde oturuyorduk göz göze geldik oda burada sebep bulunduğunu biliyordu. Üserinde penye bir bluz ve maksi etek vardı. Dayanamadım ve dudaklarına yumuldum. Alkolün etkisiyle etrafı görmeden sevişiyorduk. Ani tişörtünü çıkardı bende eteğini sıyırdım ve arasına girdim. Kısa boyludu ve kalın bacakları vardı kalçaları aka ama beli inceye yakındı. Seni sikeceğim dediğimde bunu için geldim dedi. Sonra külotunu çıkardım eteğinin altına girip yalamaya başladım amını. Pırıl pırıldı pantolonumu da çıkartıp külotla kalmıştım bu arada. Taşaklarıma elleniyordum sikimi sıvazlıyordu ama bir gariplik vardı bu işte ani ıslandı sikim. Şaşırdım kafam eteğin içindeyken nasıl olurdu sebep sonra irkildim ve birde ne göreyim bizim gelin yalıyor beni. Sen yapma dedim olmaz bu. Olur dedi bende ne zamandır yapmıyorum ve partnerimi senle paylaşıyorum onu istiyorsan beni de alacaksın. Olmaz dedim ama içimden de seks yapmak geliyordu. Sonra Ayşe beni sik artık dedi ok yayda çıkmıştı Ayşe ve gelin beni yalamaya başladılar gelin açlıktan çıkmış gibi somuruyordu sikimi amade hale gelince de hadi aşkım dedi. Ayşe hışımla oturdu öyle bir zıplıyordu sikim kırılacak diye korkuyordum. Az sonra Ayşe titreyerek boşaldı boşalırken de ince bir sesle erkeğim mesut ettin beni diyordu bir ana gülecektim neredeyse. Ama dedim ya ben boşalmıyordum.

Gelin dizi bana geldi diyordu. Nasıl bu kadar dayanabiliyorsun dedi bana hala attırmadın dedi ve gülüştük. Domalmasını istedim derhal aşkım dedi bana domaldı bu arada Ayşe de onu yalıyordu ani geçirdim sikimi canı yandı iki çocuk annesiydi ama hala çatısı dardı. Gidip geldikçe çıldırıyor gibiydi. O da boşaldı ve ben hala aynıydım şok oldular. Bu sefer ayşeyi götten sikeceğim dedim olmaz dediyse de gelinin desteğiyle kabul ettirdik. Gelin ağzına aldı sikimi ıslattı ve hedefe elleriyle yöneltti. Acayip beğeni alıyordum sonra ani bire gelinle öpüşmeye başladık. ayşeden çıkardım gelini altıma aldım bacaklarını omzuma ve ani girdim çatır çatır sikiyordum perişan oldular. Gelin bir defa daha boşaldı. Bende boşalma durumuna geldim o zevki aldım ama sıvı gelmedi tabi. Bire defa de yalayarak boşalttım ikisini de. 3 gün bu şekilde sürdü.. Şimdi ne vakit gitsem gelini de ayşeyide sikiyorum ama Ayşe bu arada biriyle nişanlandı ama sanırım sonunda sadece gelini sikeceğim o da buna dayanabilirmi bilemem.