Asker Dönüşü Yengemle

Merhaba arkadaşlar bu anlatacağım vaka tamamen gerçektir… Benim Adim Selim Ankara da yaşıyorum 25 yaşındayım ve galericiyim.. 25 senedir ankarada yaşıyorum aslen Yozgatlıyım… Bundan 1 yıl evvel annem ile birlikte hasta olan dedemin yanına Yozgat bağlı köyümüze gittik benim o arala askerden yeni gelmem babaminda bana ruhsat vermesi ile annemle daha sonra teyzeminde vazife yaptığı sivasa gececektik.. Her neyse olaya gelelim hasta olan dedem ufak dayımın yanında kalıyordu dayım evliydi 38 yaşında koylu güzeli bir karisi vardı.. Bizde 1 hafta dayımlarda kalacaktık.. Ancak dayım ilçede gece bekçiliği yaptığından geceleri eve gelmiyordu..

yengem ile dayımın 1 tanede oğulları vardı yaşlarında.. Yengem bizim ile fazla ilgileniyor bize fazla güzel misafirperverlik yapıyordu dedem hastaneye yatması karar verilince ilçedeki hastaneye yatırıldı…dayımın isinden ötürü ben ile annem dedemin yanında refaketci kaldık 1 gece kaldım canim sikildi ikinci gece anneme dedim ben dayımlara köye doncem sabah yanına gelirim burada yatamam… Eve döndüğümde yengem kapıyı açtı yatmamıştı TV izliyordu aklımdan yengem ile yatmak hiç gecmemisti öyle bir seksi actiki kapıyı o anda sikmek istedim…üstüne badi giymiş altına şalvar kendini öyle bir seksi yapmistiki harikaydı o güzelliğin üstüne…

Saat gece 12 yi gösteriyordu yengem ile sohbet ettik yengem bana şehirden bahset eğlenceler nasıl diyordu bizim aileye fazla imrenirdi durumumuz fazla iyiydi köyden açılmak istiyordu..

biraz konuştuktan sonra bana dedi ben fazla iyi bira içerim ani şaşırdım sen birayı nerden buluyorsun dedim oda bana genç kız iken içtim dedi..bayağı gülmüştüm canin istiyormu bira alayım dedim al bakalım dedi azdırmıştı beni.. 20 dakika uzaklıktaki ilçeye gittim otomobil ile ve biraları getirdim askerden gelmiştim karıya özlem kalmıştım..iki bira ile yengem kendinden geçti teyp falan getirdi dans ediyordu ben sikcegimi bildiğim icim yavaş davranıyordum gecenin tadını çıkarıyordum.. Şalvarını çıkardım o pazardan aldığı ak kuloduyla karsımda oynadı sutyenide adi eskimişti.. ama oyleki tas gibi vücudu vardı göğüsleri öyle buyuktuki kalcasida ayni zamanda. sonra ben soyundum yengemi soydum sik beni diyip mırıldanıyordu… iyicene yaladım göğüslerini sevişirken öyle bir bagiriyorduki sanki ormandan çıkmış vahşi bir insandı hiç sikismemis… benimkini alıp emiyordu öpüyordu seks yapmasını bilmiyordu ama samimi sikisiyordu. Benimkini yengemin malına yerleştirdikten sonra sik yengeni sikkk diye bağırıyordu öyle azdiriyorduki kahpe beni mahvetti..o gece üç kere siktim..

Sabah erkenden hastaneye yol aldım öğlen vakti annemi lokantada aş yedirdim dayım geldi bana aksi bir nazar attı korktum acep duydumu gordumu diye meğer is hastane kapıcı ile tartışmış derin bir oh çektim.. dayım sizin gelmeniz fazla iyi oldu diye bize teşekkür etti ve bugün gündüzde çalışacağını hastaneden gideceğini dedi annemde kıyamaz dayıma isinden de olmasın diye ben ile selim kalırız dedi… dayım gittikten sonra anneme dun gece hiç uyumadığımı dayım gile köye dönmemi soledim annemde tamam dedi sen merak etme don dinlen gel dedi… eve gittim yengem aş yapıyordu arkadan sarıldım özledim dedim canim dedi yengen sana kurban olsun dedi.. bana laf ver dedi şehre geldiğimde beni gezdirecen fırsat buldukça.. çocuğu kız kardeşinin yanına goturdu sonra geldi.. ak sutyenle geziyordu soyundu direk benimkini yalıyordu ağzına alıyordu iç bulanma diye bir şey yoktu kadında aslında adetim değildir ama aminı yalamamı istedi bende bu kadar arzuya dayanamam diyerek yapıştım zevkten çılgın ettim meğer orosbunun tekiymiş… sonra vicdan azabı cekmedimde değil hani.. kaldığım öbür 5 günde hiç fırsatımız olmadı…ve ankarayada hiç gelmedi aradı bir saklı gizli arıyorum…ama istikbal sözde onu bir eğlence yerine goturmemi istiyor ne giyecekse artık salvarlami 🙂